Regulamin konkursu z UBS

  1. Konkurs będzie trwał od momentu opublikowania posta konkursowego na profilu Capital Market Days dnia 12.03.21 r. do godziny 17:05 dnia 02.04.21 r.
  2. Konkurs będzie polegał na cotygodniowym wybieraniu (wytypowaniu) w komentarzach pod postem konkursowym na naszym fanpage’u jednej spółki notowanej na Głównym Rynku GPW, która osiągnie najwyższą stopę zwrotu w nadchodzącym tygodniu. Niewytypowanie nowej spółki w kolejnym tygodniu równa się z zachowaniem swojego typu z poprzedniego tygodnia. Gracz jednak musi wziąć udział w przynajmniej 2 tygodniach konkursu.
  3. Posty konkursowe, pod którymi będzie można umieścić swoje typy, będą pojawiać się co piątek: 12.03.21 r.19.03.21 r. oraz 29.03.21 r. Brane pod uwagę będą tylko komentarze zamieszczone od momentu opublikowania posta konkursowego do następnego otwarcia sesji giełdowej na GPW (czyli do najbliższego poniedziałku do godziny 8:30).
  4. Organizatorzy konkursu wybiorą 15 osób, które osiągną najwyższą łączną stopę zwrotu w czasie trwania konkursu (tj. podczas tych 3 tygodni).
  5. Każdy zwycięzca otrzyma możliwość uczestnictwa w warsztacie poświęconym Wealth Management – dnia 16.04.2021r., prowadzonym przez UBS i pakiety podarunkowe od firmy UBS. Ponadto, dla 5 osób o najwyższym wyniku przewidzieliśmy dodatkową nagrodę w postaci egzemplarza książki „P.I.I.G.S” autorstwa Tomasza Pruska.
  6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na profilu Capital Market Days na Facebooku dnia 02.04.21 r. o godzinie 18*.
  7. Po zakończeniu konkursu organizatorzy skontaktują się ze zwycięzcami poprzez prywatną wiadomość na Facebooku w celu wysłania nagród.
  8. Uczestnik konkursu który nie wziął udziału w danym tygodniu konkursu, otrzymuje 0% stopy wzrostu za dany tydzień.

*godzina warsztatu może ulec zmianie

*Stopa zwrotu rozumiana jest tu jako procentowa zmiana kursu akcji wybranej spółki w danym tygodniu rozgrywki liczona od kursu zamknięcia sesji piątkowej w poprzednim tygodniu.