Celem konferencji Capital Market Days 2022 jest ilustracja możliwości, które istnieją w gospodarce, biznesie oraz w sferze inwestowania. Dla uczestników wydarzenia zostało przygotowanych sześć uzupełniających się obszarów tematycznych. Prelegenci zdiagnozują stan gospodarki, ale także przekażą swoją wiedzę dotyczącą najbardziej innowacyjnych jej obszarów. O szansach rozwoju opowiedzą przedstawiciele największych polskich spółek, jak również znani start-upowcy, zaś o możliwościach inwestycyjnych opowiedzą czołowi eksperci patrzący na to zagadnienie w sposób zarówno tradycyjny, jak i alternatywny.
Tegoroczna edycja odbędzie się w trybie online. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Plan konferencji

Warsztaty

  • Warsztat BM Pekao – 10:00-11:00
  • Warsztat UBS – 11:30-12:30
  • Warsztat XTB – 13:30-14:30

Praca w domu maklerskim wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jak wygląda dzień z pracy analityka po stronie sell-side? Na ten temat warsztat poprowadzi analityk BM Pekao, Marcin Górnik.

In many ways, the business of banking is risk management. But what is risk and how to measure it? There is more than one way and each provides different insights. Would you like to learn more? Join our session with a UBS expert, Rafał Szepietowski, a Quantitative Risk Analyst and find out more! Workshop will be conducted in English

Przedstawiciel domu maklerskiego XTB, Eryk Szmyd poprowadzi warsztat zatytułowany: Nowe technologie – jak kryptowaluty rewolucjonizują świat i jakim spółkom się przyglądać?